SSS Sıkça Sorulan Sorular

*Kumbara fikir nedir?

Kumbara Fikir bir Reklam ve Tanıtım şirketidir. Dünya'nın en yeni ve en eski popüler reklam fikirlerinin üzerinde tekrar çalışarak kendi müşterileri için hayata geçirir, hatta bazen ipin ucunu kaçıran reklam projeleri de üreterek müşterilerini ön plana çıkarmayı amaçlar. Bir marka veya ürünün daha fazla bilinç altına yerleşmesi ve çok konuşulması için ne gerekirse yapar.

*Kumbara Fikir ismi nereden geliyor?

İyi fikirler bulduklarını düşünen arkadaşların Fikir Kumbarası isminde açmayı düşündükleri reklam ofisine verdikleri isimdir. Fikir Kumbarası alan adı kendilerinden kısa süre önce bir başka kişi tarafından satın alındığı için ilk başta biraz canları sıkılmış, daha sonra ise ''Ne yapalım dünyanın sonu değil ya'' diyip, bu ismin tam tersi olan ''Kumbara Fikir'' isminde karar kılınmış, ne hikmetse ilerleyen süreçte bu ismi daha çok benimsemişlerdir.

*Kumbara Fikir neler yapar?

Akla gelebilecek tüm metaryelleri, yenilikçiliği, yaratıcılığı birleştirerek dikkat çekici reklam kampanyaları hazırlar, müşterilerinin hizmetlerinin en iyi ve ekonomik şekilde duyulmasını sağlar. Müşterilerinin ihtiyacı olan Matbaa işleri, Tanıtım Filmleri, Medya planlama, Radyo, Tv, Gazete, Dergi, Pr Çalışmaları, sosyal medya yönetimi vs.. Kısacası Reklam ile ilgili herşeyi tek bir merkezde sunan reklam şirketi'dir.

''Birşey anlamadım, ne iş yaptığınızı doğru düzgün anlatın'' diyorsanız,

Buraya Tıklayın.

*Kumbara Fikir ne zaman kurulmuştur?

Nisan 2015 olması lazım.

*Kumbara Fikir ekibi kaç kişiden oluşur?

Ekibimiz; 1 İmtiyaz sahibi, 2 Koordinatör, 2 operasyon sorumlusu, 4 grafik tasarımcı, 1 ses mühendisi, 3 haber editörü, 2 metin yazarı, 2 fotoğraf sanatçısı, 3 video sanatçısı, 1 teknik sorumlu, 1 mutfak sorumlusu, 4 stajyer, 1 güvenlik görevlisinden meydana gelmektedir.

*Küçük bir işyerim var, birlikte çalışabilir miyiz?

Elbette, bizim için küçük veya büyük şirket yoktur. Sokakta limon satan kardeşimizi bile tanıtabiliriz. Üstelik parası yoksa, limon karşılığında bile :)