"Siz işinize odaklanın, Kumbara Fikir Sizi tanıtır''

Radyo Reklamları

Radyo kanallarının dünya ve Türkiye genelinde çok yaygın bir hal almış olması ve özellikle FM bandında radyo yayını yapan ve farklı ilgi alanlarına ve farklı hedef kitlelere seslenen çok sayıda radyo kanalının ve bu kanallarda hedef kitlelerin takip ettiği çok sayıda sevilen ve dinlenen programın varlığı, firmaların belirlediği özel bir hedef kitleye mal, ürün ve hizmetlerle ilgili tanıtımlarını ulaştırmaktadır…

Radyo reklamları, aynı zamanda genel, bölgesel ve ulusal çapta yayın yapan birçok radyo kanallarının varlığı da firmalara, marka tanıtımı ve faaliyet alanlarını tanıtma açısından uygun radyo kanallarını seçme şansını vermekte ve bütçelerinin etkin ve planlı kullanımını olanak sağlamaktadır. Bu mecranın televizyon ve dergi gibi diğer bazı mecralara göre maliyetlerinin düşüklüğü de daha çok tercih edilmelerinde etkin rol oynamaktadır.

Radyo reklamları’nın sahip olduğu avantajlar:

• Radyoların bir mecra olarak en önemli avantajlardan biri her saat ve rahatlıkla dinlenme özelliğine sahip olması ve bu nedenle de tanıtımların tanıtılacağı hedef kitleye gün içinde evde, işte ya da yolculukta bile rahatlıkla ulaşılması ve mesajının müşteriye iletilmesidir.

• Radyo reklamları yüksek bir harcama yapmadan sahip olabileceği bir mecra olarak geniş bir hedef kitleye ulaşmayı sağlamaktadır.Özellikle okuma alışkanlığının düşük olduğu toplumlarda gazete ve dergi tüketiminin azlığını düşünürsek radyo tanıtımları bu açıdan farklı özelliklere sahip geniş bir hedef kitleye ulaşma avantajını firmalara sunmaktadır.

Radyolar için, İnternet kullanımının artış göstermesiyle Radyo Ve Televizyon Dinleme & izleme oranlarında yaşanan düşüşten en az etkilenen mecra diyebiliriz. Bunun bir nedeni var; Müzik hayatın bir parçası ve insanlar müzik dinlemeyi seviyor, o nedenle müzik var oldukça radyolar da var olmaya devam edecek gibi..

İnanılmaz ama milyonlarca araba, iş yeri ve evde radyolar hala mevcut..

muzrad_radyo-dinleyen-4-kisiden-3u-uryad-abonesi-kanallari-terci

philips-original-radio

Radyo Reklamlarının faydaları;

*Radyo reklamları ile milyonlarca insana en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

*Radyo reklamları diğer reklam mecralarına göre çok daha düşük maliyetlidir.

*Radyo reklamları istenildiğinde çok hızlı bir şekilde değiştirilebilir, revize edilebilir.

*Reklamlar sıradaki şarkıyı merak eden müzikseverlerin bilinç altına daha net kaydedilebilir.

Antalya radyo reklamları sayesinde hedef kitleye daha hızlı ulaşıyor.

Antalya ve ilçelerinde yayın yapan anlaşmalı radyo istasyonlarımız sayesinde firmalar için hazırladığımız dikkat çekici radyo reklamları ve jingle çalışmalarını yayınlıyor, yüzbinlerce araç ve ev-iş yerine radyo reklamları ile ulaşıyoruz.

Tüm Türkiye geneli radyo reklamları için bizden radyo ve fiyat listesi alabilirsiniz.

ANTALYA RADYOLARI