Profesyonel Web Sitesi

Web sitesi kurma hayaliniz varsa sizin için buradayız.

Web sitesi nedir? Web tasarım nasıl yapılır?

Artık internet'te olmak yetmiyor, internette nasıl göründüğünüz artık çok daha önemli. Tüm akıllı cihazlar ile tam uyumlu, hızlı, yeni nesil, duyarlı ve sizi en şekilde anlatacak web sitelerimiz ile rakiplerinizden bir adım değil, bir kaç adım önde olun!

Responsive (Mobil uyumlu)

Responsive-Web-Design-Transparent

Ortaya çıkardığımız tüm web siteleri, yeni nesil yazılımlar aracılığı ile tasarlanmakta ve web sitelerimiz içindeki duygu’yu daha çok hissettirsin diye neredeyse tüm cihazlarda tam uyumlu çalışmaktadır. Gelişmiş arama motorlarının kendini sürekli olarak güncellenmesi nedeniyle son zamanlarda mobil uyumlu, tüm cihazlarda çalışan web sitelerinin rakipleri karşısında arama sonuçlarının daha üst sıralarında gösterildiği ortaya çıkmıştır.

Herşey olması gereken yerde

Responsive-Web-Design-screen-size

Hizmetinize dair tüm done’ler doğru bir şekilde kategorize edilip, olması gereken yerde abartısız grafiklerle desteklenerek sergilenmektedir. Search Engine Optimization (SEO) uyumlu içerikler ile donattığımız yeni web sitelerimiz Google sıralamalarında oldukça iyi performans göstermektedir.

Sade ve kullanımı kolay bir web sitesi sizi daha iyi anlatır.

Kişilere özel Portfolyo

header-portfolio

Marka veya ürününüzün ortaya çıkması konusunda emeği geçen tüm takım arkadaşlarınız yeni web sitenizde kendi özel portfolyolarında yer alarak hizmetinizin ortaya çıkması konusunda katedilen yolu ve becerilerini anlatabilmektedir.

Kolay revize

yapim-asamasinda

Yeni web sitenizde dilediğiniz her zaman küçük veya orta çaplı değişiklikler yapılabilmekte ve bu işlem tahmin edilen süreden daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Blog

Blog-Image_10.2013

Yeni nesil web sitelerimizde yaptığımız işi daha samimi ve daha anlaşılabilir bir şekilde anlatabilmek için blog sayfaları oluşturur ve böylece hizmetimizi daha etkili anlatırız.

Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve hatta basit bir şekilde kendiniz düzenleyebileceğiniz, yeni nesil arayüzler kullanan altyapımız sayesinde siteniz her zaman güncel kalacak.