"Siz işinize odaklanın, Kumbara Fikir Sizi tanıtır''

Medya Planlaması Çalışmaları

MEDYA PLANLAMASI İLE

''MARKANIZI DOĞRU YERDE DUYURUN''

Paranız ve zamanınız boşa gitmesin.

tic tac toe, aşk, kalp

Reklamın önemini ve değerini bilen küçük ya da büyük her işletme, işlerini duyurabilmek ve büyümek için mutlaka her yıl bir reklam bütçesi ayırmaktadır. Markaların daha fazla kazanması ve ayırılan reklam bütçesiyle doğru hedef kitlesine reklam uygulamak çok hassas ve titiz çalışılması gereken bir iş'tir. Gelişigüzel verilen reklamlar kartvizitlerinizi sokağa atmaya benzer, sizin için potansiyel müşteri olmayan kişilere ulaşmanızı sağlar.

''Tıpkı Yemek reklamlarının karnı tok bir insanı etkileyemeceği gibi''

''Balık tutmayı sevmeyen birine olta reklamı izlettirmek gibi''

Radyolar, Televizyonlar, Gazeteler, Dergiler, Billboardlar..

Reklam mecralarına her geçen gün yenileri eklenmekte, bazı reklam mecraları ise dönem dönem popülerliğini yitirmekte veya artış göstermektedir. Kumbara Fikir ekibi tüm reklam mecralarını yakından takip ediyor, İnsan trafiğinin en fazla olduğu mecraları belirliyor ve müşterilerimizin reklamlarının en uygun fiyatlarla yayınlanmasını sağlıyor.

doğru yönde seçmek, kariyer yönü, yön

HEDEF KİTLENİZİ TANIYIN, BAŞARIN!

Markanızın detaylı analizi, pazardaki payı, pazar-rakip araştırması ve diğer kavramların araştırılmasının ardından işe koyuluyor, belirlediğiniz bütçe ile 365 gün boyunca sizin için yapılabilecek en iyi kampanyalar ve reklam çalışmalarını hazırlıyor, yeni medya planlamanızı özenle seçilen potansiyel müşterileriniz ile buluşturuyoruz.

''Medya Planlaması ile Zaman ve Para'dan tasarruf edin.''

Daha fazla bilgi ve örnek reklam planlamaları için bize ulaşın kahve içer tanışırız, bakarsınız sizin de bir reklam planlamanız olur :)